MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos 8 Gece – 9 Gün

Bu turun rezervasyon süresi geçmiştir.

04.08.2020 8 Gün 1990.00€'dan itibaren Rezervasyon Talep Formu #1510315668

Tur Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün MS Gil Eanes ile Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in Kalbine Yolculuk 4 -12 Ağustos  8 Gece – 9 Gün

MS Gil Eanes ile Porto’dan İspanya’ya

 Gizemli Douro Nehri, Portekiz’in kalbine yolculuk

4 -12 Ağustos


8 Gece – 9 Gün 


 

 

İSTANBUL- LİZBON - PORTO - REGUA - VEGA DE TERON - FERRADOSA - PINHAO – PORTO-LİZBON İSTANBUL

 

1. GÜN: İSTANBUL – LİZBON

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 05.00'da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK 1759 nolu seferi ile saat 11.45'de Lizbon'a hareket. Yerel saat ile 14.45'da Lizbon'a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Odaların dağılımı sonrası serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Lizbon şehir turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.


2. GÜN: LİZBON - PORTO

Kahvaltı sonrası havaalanına transfer. İç hat uçuşuyla yaklaşık 1 saat sonra Porto’ya varış. Öğleden sonra gemiye biniş ve check in işlemleri. Mürettebat tanıtımı ve Hoşgeldiniz Kokteyli. Gemide akşam yemeği. Gece Porto’yu keşfetmek için kişiye özel ekstra tur.

 

3. GÜN: PORTO

Gemide tam pansiyon konaklama. Dileyen misafirlerimiz yerel rehberli Porto turuna (extra) katılabilir. UNESCO Dünya Mirası Alanı olarak kabul edilen tarihi merkeziyle Porto Avrupa’daki en eski şehirlerden biri. Şarap mahzenlerini gezip “kıymetli nektar” içimi sonrası şehirde serbest zaman. Fado müziği gecesi.

 

4. GÜN: PORTO - REGUA

Kaliteli dini mimarisinden dolayı “Portekiz’in Roma’sı” olarak bilinen Braga’ya ekstra tur.  Leverinho’da gemiye dönüş ve Regua’ya gidiş. Devasa Carrapatello barajından geçtikten sonra Regua’da akşam dans gecesine katılabilirsiniz ya da istediğiniz gibi serbest zaman diliminde gezinebilirsiniz.

 

5. GÜN: REGUA - VEGA DE TERON

Vila Réal’e ekstra tur: Solar de Mateus Manor gezisi ve harika bahçelerde dolaşma. Pinhão’da gemiye dönüş. Gemi bağ çitleriyle dolu harika vadilerden geçerek Porto’nun en meşhur üzüm bağlarına doğru devam edecek. Vega de Teron’a varış. Flamenko gecesi eğlencesi.

 

6.GÜN: BARCA D'ALVA

 Salamanca ekstra turu. Bu şehrin büyüleyici güzelliği olağanüstü Arap, Roma ve Hristiyan mimarisi zenginliğine ev sahipliği yapmakta. Barca d’Alva’da tekneye dönüş. Gemide eğlence gecesi.

 

 

7. GÜN: BARCA D'ALVA - FERRADOSA - PINHAO

Sabah saatlerinde nehre gemi ile açılıyoruz, Ferradosa’da duruyoruz ve Porto şarapları gezisi ekstra turu; dört tarafında üzüm bağları olan yolu takip edip Porto Şarabı tadımı yapıyoruz. Pinhão’da tekneye dönüş. Öğleden sonra serbest zaman. Gala gecesi.

 

8.GÜN: PINHAO - PORTO

Ekstra rehberli Lamego turu: Nossa Senhore dos Remedios tapınağının ve katedralinin keşfi. Regua’da tekneye dönüş. Öğleden sonra tekneyle açılıyoruz. Porto’ya varış. Geleneksel folklor gecesi.

 

9. GÜN: PORTO-LİZBON -İSTANBUL

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Porto Havalimanına transfer. Lizbon’a varış ve  Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın TK 1760 nolu seferi ile saat 11.30'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18.05'de varış ve turumuzun sonu…

 

 

 

FİYATLAR €URO Cinsinde  kişi başıdır.8 GECE 9 GÜN

BROŞÜR FİYATI

31 MART 2016 ERKEN REZERVASYON

Orta güverte

2.090 EUR

1.990 EUR

Üst Güverte

2.190 EUR

2.090 EUR

Tek kişilik farkı

900 EUR

800 EUR

Vergiler  ve Bahşiş (350 EUR)

Dahil

Dahil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER;

  Gemide 7 gece tam pansiyon konaklama

 1 gece otel, oda kahvaltı

  THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

  İç hat uçuşu veya ara Lizbon-Porto özel transfer

  Program dâhilinde tüm transferler

  Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri

  Gemideki tüm eğlence ve aktiviteler

  CruisEra Türkçe Rehberlik hizmeti - Grup oluşması halinde (16 kişi)

  Seyahat sigortası 70 yaşa kadar. (Seyahat Güvence Paketi ERGO Sigorta A.Ş.)

  Öğle ve Akşam Yemeğinde alınan içecekler

  Liman ve hava limanı vergileri ve bahşişler (350  €)

  Özel Markalar hariç Barlarda alına tüm içecekler dahildir

 

 

 

 

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

 

  Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon v.s)

  Programda ekstra olarak belirtilmiş turlar

  Yurt dışı çıkış harcı 15 TL.

  Turumuzun son günü öğle ve akşam yemeği.

  Schenghen vize ücreti 130 Euro (PortekizYeşil pasaporta vize uygulamamaktadır.)

 

 

 

Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport ve gerekli evrakları acentenizden

 öğrenebilirsiniz..

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • Pasaport’un en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.
 • Grubumuz sayı bakımında küçük olduğu olduğundan Ekstra Turlar geminin diğer müşterileri ile paylaşıyoruz.
 • Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden 30 günü öncesi ofisimize ulaşmalıdır.
 • Uçak bileti pasaporttaki isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanından sorumluluk tamamen müşteriye aittir.
 • Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır.
 • Kişi başı bagaj ağırlığı en fazla20 kg.
 • Gemideki programların saatleri değişebilir.
 • Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir.
 • Kesin rezervasyon (1.300€) ön ödeme ile yapılabilir. Bakiye ödemelerin de tur hareketinden 5 hafta öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.
 • Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.
 • Ekstra Turlarda alınacak tüm içecekler gezi ücretine dâhil değildir.
  Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.
 • Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

 

.. Cruisera ile Dünya'nın en güzel nehirlerini keşfedin ..

Nehir turları ile seyahat etmenin diğer seyahatlere nazaran birçok avantajı vardır. Tüm kabinleri geniş pencereli olan nehir gemileri ile doğaya seyir keyfini çıkarıyorsunuz. Gezi boyunca kara her zaman sizinle seyahat ediyor. Yolculuğunuzda küçük köyleri, köy çayırları, tarlaları, envai çeşit ağaçları, bitki türleri ve kara ile ulaşılamayan doğal güzellikleri, yükseklerde kurulu kale ve şatoları yakından görüyorsunuz ve bu sayede seyahatiniz boyunca doğa ile içiçe oluyorsunuz. Genelde nehir gemileri küçük olduğundan Paris, Viyana, Köln, Budapeşte, Amsterdam, Belgrad, Moskova gibi yerlerde şehir içlerine kadar girebiliyor. Her şeyden önce deniz tutması olasılığı son derece düşüktür.