Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün

Bu turun rezervasyon süresi geçmiştir.

02.06.2022 8 Gün 2300.00€'dan itibaren Rezervasyon Talep Formu #1511235840

Tur Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün Delüks MS La Belle de Cadix ile ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK 7 gece 8 Gün

Delüks MS La Belle de Cadix ile

ENDÜLÜS ÜLKESİNE YOLCULUK

7 gece 8 Gün

Guadalquivir ve Guadiana Nehirlerine Gezi

2-09  Haziran 2022


İspanya ve Portekiz’in büyüleyici doğası ve kültürel şehirleri:

 Sevilla, Cadiz, Faro, Cebelitarık, Granada ve Cordoba

 

SEVILLE - CADIZ - ALCOUTIM - VILA REAL DE SANTO ANTONIO (PORTUGAL) - EL PUERTO DE SANTA MARIA - ISLA MINIMA - SEVILLE


 

 

1. GÜN : İSTANBUL- MALAGA-SEVILLA

06:30 TK 2111 nolu uçuş ile İstanbul’a geliş

07:35 TK İstanbul’a varış ve Atatürk Hava Limanı

Dış Terminali Yurt dışı için buluşma ve

09:05              TK1305 ile Malaga’ya hareket.      
13.10               Malaga’ya varış. 3,5-4  saat yolculuktan sonra  Sevilla’da bulunan gemimize transfer

Akşam saat 5’te gemiye biniş. Kabine yerleşim ve mürettebatın sunumu. Güvertedeki akşam yemeğinden sonra hoş geldin kokteyli olacak. Sevilla’da akşamın tadını çıkarın. Bu gecelik mola. 

 

 2. GÜN: SEVILLA – CÁDIZ

Gemide kahvaltı. İsteğiniz üzerine Rehberli Sevilla turu (dahil)  Sanat ve sanatın büyüsü Sevilla şehrine izini bırakmış Katedrali, Alcazar Sarayı’nı (Pazartesileri kapalı) ve onun Endülüs saraylarını,  Maria Luisa Park’ını ve Santa Cruz’ın çekici alanını gezmek için yola çıkıyoruz..Öğlen saat 1 gibi gemideyiz. Geziye ara veriyoruz ve öğle yemeği gemide. Büyük nehirde yolculuk. Nehirde yolculuğumuz sürdükçe olağanüstü vahşi doğa ile iç içe olan pamuk ve pirinç alanlarının bozulmamış doğasını göreceksiniz. Akşam yemeğinden sonra, (imkanlara bağlı olarak) Cadiz’de Flamenko gecesi (dahil) var. Geceleme gemimizde. 

 

 

3. GÜN: CADIX et ROCHER DE GILBRATAR  TANGERCADIZ -JEREZ

Gemide kahvaltı. Sabah, şarabın ve atların başkenti ve Flamenko şarkısının doğum yeri olan Jerez’e (Dahil) gezi var. Panoramik tur Alcazar’ı ve katedrali görmenizi sağlayacak. Turunuz (boğaların eğitildiği) “Ganadería”a yapacağınız ziyaretle devam ediyor. Burada İspanyol kültürünün yaşayan sembolüyle ilgili bilgi edinme şansınız olacak. Cadiz ve Sanlucar de Barrameda’ya yapacağımız rehberli gezimizden sonra öğle yemeği için gemiye geri dönüyoruz. Tarihi ve kültürel varlıkların şaşırtıcı karışımı olan beyaz ve mavi binaların mükemmel şehri olan Cadiz gezisine çıkıyoruz.  Sonra Sanlucar de Barrameda’ya gideceğiz ve “Manzanilla” üretimi için inşa edilmiş şarap mahzenini ziyaret edeceğiz. Daha sonra geleneksel at gösterilerinde ve şovlarında güzel zaman geçireceğiz.  Akşam yemeğinden sonra güvertede akşam eğlencesi var. Akşam 8 de yola çıkıyoruz. Gece gemi seyrine devam ediyor. 


4.GÜN: FAROALCOUTIM (Algarve bölgesi) – VILA REAL (Portekiz)       

Gemide büfe kahvaltı. Guadiana nehri boyunca Alcoutim’e doğru seyir. Seyir esnasında unutamayacağınız görsel şölenler sizi bekliyor, kıyı boyunca dizilen küçük köylerin tipik Portekiz evleri adeta sizi büyüleyecek. Kendiniz şehri keşf etmek için Alcoutim’de serbest zaman... Faro şehir turu(dahil). Gemide bir fado şovu akşam yemeği esnasında ve akabinde El Puerto de Santa Maria’ya doğru seyir.

 

5. GÜN:EL PUERTO DE SANTA MARIA – JEREZ* - SEVILLE  

Sabah saatlerinde şehre varış, ünlü şarapların yapıldığı Osborne mahsanleri için tur (dahil). UNESCO’nun “doğuştan Biyosfer kaynağı” olarak onurlandırdığı Donana Park’a ve Sanlucar de Barrameda’ya da gideceğiz. Burası nehir ile okyasunusn buluştuğu bir doğa harikası yerdir. Bir çok canlıya ev sahibi yapmaktadır. Sevilla’ya doğru yol alırken Guadalquiver üzerinde Endülüs kalıntılarını görme imkanımız olacak ve Binicilik şov gösterileri. Gece Boyunca seyir ve Sevilla’ya varış

 

6. GÜN:SEVILLA – GRANADA (Gezi Dahil) 

Sabahın erken saatlerinde Sevilla’ya ulaşma ve gemide büfe kahvaltısı.Bugün tamamen Granada ziyaretine adanacak. Arabamız sabahın erken saatlerinde Granada’ya doğru yola çıkacak. Enerjisiyle ve dinanizmiyle etkileyici Sierra Nevada dağ sırasının karşısında doğal bir arka plan olarak duran Granada üç tepenin yamacına kurulmuştur:  Albaicin, Sacromonte ve El Hamra. Heybetli şehir muazzam bir doğal ortamda bulunuyor ve prestijini özellikle muazzam iyi bir şekilde korunmuş olan El Hamra olmak üzere, Arap anıtlarına borçlu. El Hemra 'yı ve gerçek 1001 gece sarayını ve eskiden kralların yazlığı olan Generalife'ı ziyaret edeceğiz. Yerel bir restoranda öğle yemeğinden sonra, Sevilla'ya dönmeden önce Granada’da  biraz zaman geçireceğiz. Gemide akşam yemeği yedikten sonra, mürettebat gösteri gecesi olacak. Akşamın geri kalanı serbest zaman.

 

7. GÜN : SEVILLA – CÓRDOBA* – SEVILLA

Kahvaltıdan sonra, Gün Córdoba (dahil) turuna ayrılacak. Sabah faytonla halife şehri olan Córdoba’ya doğru yola çıkılacak. Şehir turu rehberli olacak Camii- katedralleri, jasper, granit ve değerli mermerlerle süslenmiş, sayısı 856’dan az olmayan kolonların gerçek ormanını; eski bir Yahudi Mahallesi olan ve beyaz şeritleri çiçeklerle süslenmiş ve tipik evlerinin kapıları muhteşem verandalara açılan Juderia'yı keşfedeceksiniz. Öğle yemeği restaurantta yenilecek.Burada biraz zaman geçireceğiz, sonra gemimizin demirlendiği yerden Sevila’ya geri dönmek için yola çıkacağız. İspanyol temalı akşam yemeği gemide yenilecek. 


8. GÜN :SEVILLA - MALAGA

Kahvaltı güvertede. Karaya çıkma sabah 8.00’da. Hizmetlerin sonu.
13.45   TK1306 Nolu uçak ile İstanbul’a hareket.

21.30’da Ankara Bağlantı uçuşu

22:35 TK2182 Ankara’ya varış

 

 

 

FİYATLAR €URO Cinsinde, kişi başıdır.7GECE 8 GÜN

BROŞÜR FİYATI

ERKEN REZERVASYON

Ana Güverte

2.500

2.300€

Orta Güverte

2.600

2.400€

Üst (Filika) Güverte

2.700

2.500€

Tek kişilik farkı

900

800€

Vergiler  ve Bahşiş

Dahil

Dahil

 

 

 

 

 

 FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER;

 •   Gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama
 •   THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 •   Program dâhilinde tüm transferler
 •   Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
 •   Gemideki tüm eğlence ve aktiviteler
 •   CruisEra Türkçe Rehberlik hizmeti - Grup oluşması halinde (16 kişi)
 •   Seyahat sigortası 70 yaşa kadar. (Seyahat Güvence Paketi ERGO Sigorta A.Ş.)
 •   Öğle ve Akşam Yemeğinde alınan içecekler
 •   Liman ve hava limanı vergileri ve bahşişler (350  €)
 •  360€ Avroluk değerindeki ekstra turlar

 

 

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

 •  Barlarda alınan alkollü ve alkolsüz içecekler.
 •   Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon v.s)
 •   Programda ekstra olarak belirtilmiş turlar
 •   Yurt dışı çıkış harcı 15 TL.
 •   Turumuzun son günü sabah ve öğle yemeği,
 •   Schengen vize ücreti 130 Euro
 •   İspanya ve PortekizYeşil pasaporta vize uygulamamaktadır.
 •  
 •  İngiltere’ye  bağlı olan Cebelitarık Büyük Britanya Vizesini istemektedir.

 

 

 

 

Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport ve gerekli evrakları acentenizden

 öğrenebilirsiniz..

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

 • Pasaport’un en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.
 • Grubumuz sayı bakımında küçük olduğu olduğundan Ekstra Turlar geminin diğer müşterileri ile paylaşıyoruz.
 • Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden 30  günü öncesi ofisimize ulaşmalıdır.
 • Uçak bileti pasaporttaki isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanından sorumluluk tamamen müşteriye aittir.
 • Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır.
 • Kişi başı bagaj ağırlığı en fazla20 kg.
 • Gemideki programların saatleri değişebilir.
 • Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir.
 • Kesin rezervasyon (1300 €) ön ödeme ile yapılabilir. Bakiye ödemelerin de tur hareketinden 5 hafta öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.
 • Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.
 • Ekstra Turlarda alınacak tüm içecekler gezi ücretine dâhil değildir.
  Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.
 • Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.. Cruisera ile Dünya'nın en güzel nehirlerini keşfedin ..

Nehir turları ile seyahat etmenin diğer seyahatlere nazaran birçok avantajı vardır. Tüm kabinleri geniş pencereli olan nehir gemileri ile doğaya seyir keyfini çıkarıyorsunuz. Gezi boyunca kara her zaman sizinle seyahat ediyor. Yolculuğunuzda küçük köyleri, köy çayırları, tarlaları, envai çeşit ağaçları, bitki türleri ve kara ile ulaşılamayan doğal güzellikleri, yükseklerde kurulu kale ve şatoları yakından görüyorsunuz ve bu sayede seyahatiniz boyunca doğa ile içiçe oluyorsunuz. Genelde nehir gemileri küçük olduğundan Paris, Viyana, Köln, Budapeşte, Amsterdam, Belgrad, Moskova gibi yerlerde şehir içlerine kadar girebiliyor. Her şeyden önce deniz tutması olasılığı son derece düşüktür.