Hakkımızda

Turizm sektöründe 15 yıldan fazla tecrübeye sahip ekibiyle hizmet sunan Cruisera 2012 yılında kurulmuştur. Kısa süre geçmesine rağmen kendisinden haklı olarak söz ettirmiştir.  Nehir ve Denizlerde farklı programlar yapmayı kendisine amaç eden Cruisera,  gerek yurtdışı ve gerek yurtiçi ortaklarıyla yapmış olduğu özel programları en iyi ödeme seçenekleriyle misafirlerinin beğenine sunmaktadır. Cruisera müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş ve konusunda uzman rehber ve tur liderleriyle çalışmaktadır.

Cruisera’yla Volga nehri  ile Rusya, Tuna Nehri ile Orta Avrupa ve Balkanlar, Ren Nehri ile Batı Avrupa ve Dinyeper Nehri ile Ukrayna’yı en güzel manzaraları eşliğinde nehirden keşfedebiliyorsunuz. Bavul toplama derdi olmadan her gün yeni bir limana yelken açabiliyorsunuz.

Şirket Künyemiz
Şirket: Cruisera Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi
Türsab Belge: Alazmu 7639
Adres: No:18/3 Ümit İş Hanı Kadıköy / İstanbul
Posta kodu: 34714
Vergi Daire: Kadıköy
Vergi No: 2070529857
Ticaret Sicil No: 845055

Telefon: +90 216 3382853
Fax: +90 216 338 28 54
GSM: +90 532 681 76 37

.. Cruisera ile Dünya'nın en güzel nehirlerini keşfedin ..

Nehir turları ile seyahat etmenin diğer seyahatlere nazaran birçok avantajı vardır. Tüm kabinleri geniş pencereli olan nehir gemileri ile doğaya seyir keyfini çıkarıyorsunuz. Gezi boyunca kara her zaman sizinle seyahat ediyor. Yolculuğunuzda küçük köyleri, köy çayırları, tarlaları, envai çeşit ağaçları, bitki türleri ve kara ile ulaşılamayan doğal güzellikleri, yükseklerde kurulu kale ve şatoları yakından görüyorsunuz ve bu sayede seyahatiniz boyunca doğa ile içiçe oluyorsunuz. Genelde nehir gemileri küçük olduğundan Paris, Viyana, Köln, Budapeşte, Amsterdam, Belgrad, Moskova gibi yerlerde şehir içlerine kadar girebiliyor. Her şeyden önce deniz tutması olasılığı son derece düşüktür.